Łódzka Akademia Kobiecości

List do kobiet
Z przyjemnością informujemy, że od 18 stycznia  2021 r. funkcjonuje w strukturach Centrum Kultury Młodych Łódzka Akademia Kobiecości. Zapraszamy do zapoznania się listem założycielki Akademii Moniki Mularskiej-Kucharek skierowanym do Kobiet.

Plakat promujący spotkanie on-line
Zapraszamy na kolejne rozwojowe spotkanie dedykowane kobietom!!
👉Tym razem zajmiemy się kryzysem!
👉Nasz gość Edyta Bartosiewicz, coach, ekspertka ds. kryzysu opowie nam, w jaki sposób nasze kryzysy i trudne doświadczenia mogą stać się źródłem pozytywnych przemian!
👉Serdecznie zapraszamy 15 kwietnia o godzi. 19.00 na portal społecznościowy Centrum Kultury Młodych albo Łódzkiej Akademii Kobiecości 🙂

14 lutego 2021 r. w mediach społecznościowych Centrum Kultury Młodych został wyemitowany koncert charytatywny “Z miłości do ludzi i życia” inaugurujący działalność Łódzkiej Akademii Kobiecości.

W koncercie udział wzięli: Teresa Lipowska, Magdalena Michalak, Sylwia Stępień, Krzysztof Stępień, a także dyrektor Hospicjum Domowego Fundacji Gajusz – Ewa Paczkowska oraz Eliza Kafarska, której dziękujemy za realizację wywiadów z Mamami Dzieci z Hospicjum Domowego.

Koncert jest dostępny w mediach społecznościowych Łódzkiej Akademii Kobiecości oraz Centrum Kultury Młodych, a także na YouTube pod linkiem: 

“Z miłości do ludzi i życia!!❤❤❤” – YouTube

Podczas koncertu graliśmy, śpiewaliśmy i recytowaliśmy na rzecz wyjątkowy kobiet – Mam dzieci z Hospicjum Domowego Fundacji Gajusz.

Zapraszam do wsparcia tej szczególnej zbiórki pod linkiem:

https://gajusz.org.pl/pomoz…/z-milosci-do-ludzi-i-zycia/


Z NOWYM ROKIEM NOWE OBSZARY DZIAŁAŃ W CKM!!

  • Z wielką przyjemnością informujemy, że w ramach naszego Centrum funkcjonować będzie ŁÓDZKA AKADEMIA KOBIECOŚCI.
  • Inicjatorką projektu jest dr Monika Mularska-Kucharek – socjolożka, terapeutka, trenerka rozwoju osobistego, właścicielka firmy szkoleniowej ART OF TRAINING –wyróżniona za swoją działalność nagrodą „Kobieta, która inspiruje 2020”.
  • Celem Akademii jest integracja środowiska kobiet (także spoza Łodzi:)), wymiana doświadczeń i propagowanie działań na rzecz wspierania, doceniania kobiet w różnych obszarach życia społecznego.
  • Misją Akademii jest podejmowanie inicjatyw rozwijających kobiecą osobowość, przedsiębiorczość oraz motywujących do działania w zgodzie z sobą i na przekór stereotypom.
  • Akademii patronować będzie 20 inspirujących i pełnych pozytywnej energii Kobiet.
  • Rekrutację do ŁÓDZKIEJ AKADEMII KOBIECOŚCI rozpoczynamy od 18 stycznia 2021!!
  • Szczegóły dotyczące programu już wkrótce!
  • W ramach działalności Akademii funkcjonować będą w CKM tzw. „Kobiecie czwartki”. Zapraszamy na nasz Fanpage! Tego dnia będziemy zamieszczać materiały dedykowane kobietom i informujące o działalności ŁÓDZKIEJ AKADEMII KOBIECOŚCI.